La Morena Burrito Kruidenmix (25 gr.)

Verzendgewicht: 75 gr.

2,29
Prijs incl. btw: 2,50
Beschrijving

La Morena Burrito kruidenmix (25 g)

Met de La Morena Burrito kruidenmix geef je (vega) gehakt eenvoudig een volle, kruidige Mexicaanse smaak. Deze mix is speciaal samengesteld voor het bereiden van goed gevulde burrito’s met een authentiek karakter.

Geschikt voor 3-4 personen en vegan friendly. Voeg de kruidenmix toe aan gehakt of een vegetarisch alternatief en combineer met rijst, bonen en groenten. Maak jouw burrito compleet met verse kruiden en een van de La Morena Mexican salsa’s voor de perfecte finishing touch.

La Morena is een Mexicaans merk dat in 1972 is opgericht en bekendstaat om producten die het creëren en op smaak brengen van Mexicaanse gerechten gemakkelijk en bijzonder smaakvol maken.


Ingrediënten:
suiker, zout, gerookt paprikapoeder, komijnzaad, knoflook granulaat, uiengranulaat, gemalen chilies, MOSTERDZAAD, oregano, antioxidant (citroenzuur), nootmuskaat, kaneel, uienpoeder. Kan gluten, selderij, mosterd en sesamzaad bevatten. 


Allergie Informatie:
Bevat: mosterd.
Kan bevatten: glutenbevattende granen, selderij, sesamzaad. 


Contactgegevens leverancier:
La Morena Consumentenservice
Antwoordnummer 3526, 3720 WB Bilthoven The Netherlands
info@lamorena.eu 


Bij Worldwide Holland doen we er alles aan om de juiste productinformatie te publiceren. Het is echter zo dat producten regelmatig worden aangepast en/of verbeterd. Hierdoor kan het zijn dat productinformatie, zoals voedingswaarden, ingrediënten en dieet- of allergie-informatie is veranderd. Wij adviseren u om altijd eerst zelf de productinformatie op de verpakking te lezen voordat u het product nuttigt.

WorldwideHolland service:

Nederlandse Producten Wereldwijd Verzonden