Napoleon Rood Fruit Mix Kogels (225 gr.)

Verzendgewicht 275 gr.

€3,49
Prijs incl. btw: €3,80

Beschrijving

Napoleon Rood Fruit Mix
Vier heerlijke roodfruitsmaken in één zak! Napoleon Rood Fruit Mix combineert de fruitige smaken van framboos, aardbei, braam en zwarte bes. Deze harde snoepkogels hebben een verrassende kern van zuur poeder, die zorgt voor een heerlijk contrast met de zoete fruitsmaken. Met zoveel variatie blijft iedere Napoleon een nieuwe smaaksensatie. De snoepjes zijn glutenvrij, vegan en halal en worden gemaakt met natuurlijke aroma's en kleuren.

Ingrediënten
Suiker, glucosestroop, dextrose, voedingszuur (citroenzuur), zuurteregelaar (natriumcarbonaten), natuurlijke aroma's, concentraten (vlierbes, paprika, zwarte wortel), kleurstof (plantaardige koolstof).

Voedingswaarden per 100 gr.

Energie

1.630 kJ

 

383 kcal

Vetten

0 gr.

waarvan verzadigde vetzuren

0 gr.

Koolhydraten

94 gr.

waarvan suikers

68 gr.

Eiwitten

0 gr.

Zout

0,01 gr.

Contactgegevens leverancier
Confiserie Napoleon
Deltahoek 110
4511 PA Breskens
Nederland
Website: www.napoleonsnoep.nl

Disclaimer
Bij Worldwide Holland doen we er alles aan om de juiste productinformatie te publiceren. Het is echter zo dat producten regelmatig worden aangepast en/of verbeterd. Hierdoor kan het zijn dat productinformatie, zoals voedingswaarden, ingrediënten en dieet- of allergie-informatie is veranderd. Wij adviseren u om altijd eerst zelf de productinformatie op de verpakking te lezen voordat u het product nuttigt.

WorldwideHolland service:

Nederlandse Producten Wereldwijd Verzonden