Van de Boom Siroop Peer (750 ml.)

Verzendgewicht 1000 gr.

4,29
Prijs incl. btw: 4,68
Beschrijving

Van de Boom Peer – Vol fruit, laag in calorieën!

Geniet van een verfrissende limonade met de zachte, natuurlijke smaak van peer! Van de Boom Peer Siroop bevat 85% fruit, 0% toegevoegde suikers en is laag in calorieën. Met één pak siroop maak je tot wel 30 glazen heerlijke limonade – ideaal om thuis van te genieten of te delen met vrienden.

  • Lekker voordelig – nieuw jasje, dezelfde inhoud als het blik (750 ml) tegen een lagere prijs.
  • Laag in calorieën – genieten zonder schuldgevoel.
  • Zelf aan te lengen – tot ca. 30 glazen verfrissende limonade per pak.
  • 85% fruit & 0% toegevoegde suikers – gezoet met zoetstoffen en bevat alleen van nature aanwezige suikers.

Proef de zachte, zoete perensmaak in je glas en ontdek hoe makkelijk gezond én lekker limonade maken kan zijn!


Ingrediënten:
Vruchtensap uit concentraat 85% (appel 75%, peer 10%), water, voedingszuur (citroenzuur), natuurlijk aroma, zoetstoffen (sucralose, acesulfaam-K), conserveermiddel (kaliumsorbaat)

Voedingswaarden:
Deze waarden gelden voor het bereide product.

SoortPer 100 Milliliter
Energie5 kcal (21 kJ)
Vet0 g
waarvan verzadigd0 g
Koolhydraten1.1 g
waarvan suikers1.1 g
Eiwitten0 g
Zout0.001 g


Bij Worldwide Holland doen we er alles aan om de juiste productinformatie te publiceren. Het is echter zo dat producten regelmatig worden aangepast en/of verbeterd. Hierdoor kan het zijn dat productinformatie, zoals voedingswaarden, ingrediënten en dieet- of allergie-informatie is veranderd. Wij adviseren u om altijd eerst zelf de productinformatie op de verpakking te lezen voordat u het product nuttigt.

WorldwideHolland service:

Nederlandse Producten Wereldwijd Verzonden